Свежая пресса
Обновление внешних форм отчетов 1С

Опубликовано: 2017.07.10

Приветствуем читателей нашего сайта и спешим сообщить вам о выходе новых форм отчетов 1С.

Подробнее...
Внимание. Новые обновления 1С от компании FinSoft

Опубликовано: 2017.05.29

Приветствуем читателей сайта. Предлагаем вам ознакомиться с изменениями в новых обновлениях 1С для конфигураций:

Подробнее...
1С: работаем дальше!

Опубликовано: 2017.05.17

В связи с медийным штормом, разыгравшимся вчера в Украине по поводу указа Президента о запрете ряда ру-сервисов, в число которых якобы вошел и программный продукт 1С, компания FinSoft, как говорят в Одессе, имеет сказать пару слов.

Подробнее...

Принцип «единого окна»: польза для предпринимателей

Опубликовано: 2014-07-31

Стало ли субъектам хозяйствования проще жить?

Завдяки впровадженню «єдиного вікна» суб’єкт має можливість не проходити всі процедури самостійно, а «доручити» державному адміністратору, який робитиме це безкоштовно. Підприємець отримує вже оформлений дозвіл.

Крім дозвільної системи, принцип «єдиного вікна» широко застосовується в чинному законодавстві, що регулює відносини у сфері надання адміністративних послуг як підприємцям, так і громадянам.

У місцевих центрах надання адмінпослуг підприємець може отримати максимально можливу кількість таких послуг незалежно від того, який адміністративний орган їх надає, чи то Укрдержреєстр, чи то Держземагентство, чи то Державна міграційна служба України тощо.

Зручність «єдиного вікна» полягає в тому, що підприємець може з’ясувати свої питання в одному місті, без ходіння по кабінетах і в будь-який зручний для нього час протягом робочого дня.