Свежая пресса
Обновление программы EffectorSaver

Опубликовано: 2017.10.20

Уважаемые пользователи! Спешим сообщить вам о выходе новой версии программы Effector Saver! 

Подробнее...
Осенняя акция от компании FinSoft

Опубликовано: 2017.10.09

Что еще может так скрасить серые осенние будни, как не акция на программный продукт 1С от компании FinSoft

Подробнее...
Важная информация от компании 1С

Опубликовано: 2017.09.11

Уважаемые читатели сайта и пользователи 1С, по информации от разработчиков 1С с 1 октября 2017 года ожидается повышение цен на программный продукт 1С:Предприятие 8, а также стоимость сопровождения программ 1С!

Подробнее...

Принцип «единого окна»: польза для предпринимателей

Опубликовано: 2014-07-31

Стало ли субъектам хозяйствования проще жить?

Завдяки впровадженню «єдиного вікна» суб’єкт має можливість не проходити всі процедури самостійно, а «доручити» державному адміністратору, який робитиме це безкоштовно. Підприємець отримує вже оформлений дозвіл.

Крім дозвільної системи, принцип «єдиного вікна» широко застосовується в чинному законодавстві, що регулює відносини у сфері надання адміністративних послуг як підприємцям, так і громадянам.

У місцевих центрах надання адмінпослуг підприємець може отримати максимально можливу кількість таких послуг незалежно від того, який адміністративний орган їх надає, чи то Укрдержреєстр, чи то Держземагентство, чи то Державна міграційна служба України тощо.

Зручність «єдиного вікна» полягає в тому, що підприємець може з’ясувати свої питання в одному місті, без ходіння по кабінетах і в будь-який зручний для нього час протягом робочого дня.